1. Новини Закарпаття
  2. >

Остаточне рішення за ним: Володимир Зеленський має розглянути важливу петицію

03.06.2023 14:48 Влада

Петиція про жіночі вагони набрала необхідну кількість голосів. Тепер на неї має відреагувати Володимир Зеленський, який і ухвалюватиме рішення щодо запропонованих змін.

Петиція про жіночі вагони набрала необхідну кількість голосів. Тепер на неї має відреагувати Володимир Зеленський, який і ухвалюватиме рішення щодо запропонованих змін.

Петиція на сайті Кабінету міністрів із закликом зробити окремий вагон для жінок і чоловіків у поїздах «Укрзалізниці» набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

Відповідна ініціатива була зареєстрована на сайті Кабінету міністрів 15 травня, після дискусії, що розгорілася у суспільстві з приводу доцільності такого кроку. Йдеться, зокрема, про поїзди, поїздка в яких триває понад шість годин.

Свою пропозицію автори петиції пояснюють необхідністю створення «безпечних і психологічно комфортних умов для перевезень».

«На довгих маршрутах, коли є необхідність сну в купейних або плацкартних вагонах, пасажири можуть відчувати дискомфорт через пасажирів протилежної статі. Непоодинокими є випадки неприйнятної поведінки, як-от нав’язлива поведінка, навмисні дотики до інших пасажирів тощо. Крім того, як жінки, так і чоловіки можуть відчувати необхідність змінити одяг, що зробити в присутності представника іншої статі неможливо», – йдеться в тексті документа.

Тепер на дану петицію має відреагувати президент України Володимир Зеленський, який і ухвалюватиме рішення щодо запропонованих змін.

Нагадаємо, Гороскоп на червень 2023: літній прогноз астрологів починає збуватися 

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Трагедія для сьогодення і майбутнього: експерт озвучив невтішний прогноз для українців
Читайте на ГК:“Масово повідомляли про "гул" у небі”: над Україною вперше за довий час помітили великий літак (ВІДЕО)