1. Новини Закарпаття
  2. >

Не будуть брати "хоть кого": до лав ЗСУ вступатимуть за стандартами НАТО

29.05.2023 12:02 Влада Актуально

Військовослужбовці призначатимуться на посади зі штатно-посадовими категоріями, які відповідають їх фактичним військовим званням.

Військовослужбовці призначатимуться на посади зі штатно-посадовими категоріями, які відповідають їх фактичним військовим званням.

В основі змін - стандарти кадрового менеджменту НАТО, пише ТСН

До Положення про проходження громадянами України військової служби у ЗСУ внесуть зміни. Зокрема, військовослужбовці призначатимуться на посади зі штатно-посадовими категоріями, які відповідають їх фактичним військовим званням.

Про це інформує Міністерство оборони України.

Як зазначається, зміни будуть чітко розмежовані і регульовані норми проходження служби в мирний час і в особливий період.

"Будуть встановлені мінімальні і максимальні строки вислуги та перебування у військовому званні. Призначення на вищі посади відбуватиметься за рейтинговим принципом", - кажуть у Мінооборони.

Крім того, відбудеться проведення ротації військовослужбовців на відповідних посадах з метою набуття ними необхідного досвіду. Прикметно, що особи, кандидатури яких двічі відхиляли від просування по службі, будуть рекомендовані до звільнення.


"Після розробки, погодження та розгляду КМУ проєкту змін до «Положення про проходження громадянами України військової служби у ЗСУ», його буде подано Главі держави для уведення в дію Указом Президента України.73410:07", - резюмували в Міноборони.

Додамо, що під час мобілізації в Україні військовозобов'язані чоловіки віком від 18 до 60 років, які отримали повістки та пройшли медкомісію, мають здобути належні знання та підготовку, а також отримати спорядження перед тим, як їх буде доправлено у вйськову частину.

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими

 

Читайте на ГК:Українці по-новому платитимуть за комуналку: уряд оприлюднив оновлений механізм
Читайте на ГК:Суцільні "пастки" та "спокуси": гороскоп на 8 лютого
Читайте на ГК:"Другий хліб" стає дешевшим: ціни на популярний і незамінний овоч починають знижуватись