1. Новини Закарпаття
  2. >

У Росії неспокійно: повідомляють про нові протести

24.05.2023 08:19 Влада

Данілов попередив, що прориви можуть бути ще в ряді областей РФ.

Данілов попередив, що прориви можуть бути ще в ряді областей РФ.

Жителі районів Росії, які прилягають до кордону з Україною, а також інших регіонів, виявлять активність і можуть організувати протести аж до того моменту, коли конфлікт між двома країнами буде вирішено. При цьому небезпека відчуватиметься у будь-якому куточку РФ.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов у ефірі телемарафону. Журналісти звернулися до Данилову з питанням про можливість подібних інцидентів, схожих на те, що сталося в Білгородській області, в інших регіонах Росії.

"Брянська, Курська, Воронезька область та інші краї – вони не можуть бути в безпеці з урахуванням того, що кількість російських громадян, які проти того режиму, звичайно, вони можуть у будь-якій точці РФ вставати на протести. Більш того, я впевнений, що це буде постійний процес до нашої перемоги", – заявив Данилов.

Примітно, що висловлювання секретаря РНБО було зроблено тоді, коли проходила операція "Русского добровольческого корпуса" та легіону "Свобода Росії" у Білгородській області. За словами бійців цих підрозділів, вони не стикалися із опором із боку місцевого населення під час своїх дій.

Нагадаємо, «У такий сонячний день град зовсім недоречний»: бійці 128 бригади Закарпаття показали знищення ворожого “Граду” 

Читайте на ГК:Укрзалізниця зробила важливу заяву для пасажирів
Читайте на ГК:Астрологи назвали знаки Зодіаку, які заручаться в лютому
Читайте на ГК:В Україні стрімко зросла вартість популярного овочу: скільки коштує кілограм