"Укртрансгаз" у середині квітня розпочав сезон закачування газу у підземні сховища.

На засіданні Антикризового енергетичного штабу було визначено, що до початку наступного опалювального сезону в українських сховищах повинно бути понад 14 млрд кубометрів газу, пише "Економічна правда".
Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив за підсумками засідання штабу.
Шмигаль наголосив, що Україна прагне мінімізувати імпорт газу за рахунок збільшенню власного видобутку.
Як раніше повідомлялося, оператор газосховищ "Укртрансгаз" у середині квітня розпочав сезон закачування газу у підземні сховища.
Також на засіданні обговорили ситуацію в електроенергетиці. У ході підготовки до опалювального сезону планується збільшити можливості експорту та імпорту електроенергії з ЄС.
Щодо генерації, з присутніми енергетичними підприємствами був погоджений план відновлення 1710 МВт генеруючих потужностей до початку наступного опалювального сезону.
Триває і робота щодо захисту енергетичних мере: на засіданні було запропоновано заходи децентралізації енергомережі, зокрема, щодо залучення громад до розбудови розосередженої генерації.
Нагадаємо, раніше ми писали, що у Раді вигадали, як відвадити прокурорів від “хабарів”.
Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими
Читайте також:
- Вже влітку 220 вольтів в розетках не буде: про які глобальні зміни попереджають українців та яку альтернативу запровадять?
- Удар буде сильним: в Україні відчують різкий дефіцит цього плоду. Європа теж б'є на сполох
- Верховна Рада ухвалила скорочення пенсій: кого торкнуться зміни
- Великдень під загрозою, очікується масована атака на Україну: що відомо про плани окупантів і які регіони в найбільшій небезпеці?
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber

Митний пункт пропуску “Вилок” відновив роботу
Пункт пропуску “Вилок” Закарпатської мит...
24.11.2015 15:31 497 0 Бізнес

На українсько – угорському кордоні не працюють чот...
У роботі угорської інформаційної системи...
25.11.2015 10:51 406 0 Суспільство

Про завантаженість на закарпатських пунктах пропус...
Держприкордонслужба запустила інтерактив...
30.11.2015 14:29 292 0 Суспільство

На Закарпатті обговорювали проект відкриття пішого...
Про це повідомляє прес-служба Закарпатсь...
06.12.2015 19:17 309 0 Суспільство