1. Новини Закарпаття
  2. >

У Раді розповіли про плани уряду щодо підвищення тарифу на газ

21.04.2023 21:13 Влада ВАЖЛИВО

Чи не кожен українець очікує відповіді на питання про підвищення ціни на блакитне паливо та на скільки воно здорожчає.

Чи не кожен українець очікує відповіді на питання про підвищення ціни на блакитне паливо та на скільки воно здорожчає.

Тарифи на комунальні послуги в Україні мають скоро підвищитися, але це не торкнеться платіжок за газ. Заступник голови комітету ВР з ЖКГ Олексій Кучеренко заявив, що уряд не піде на такий крок до кінця війни, пише видання  UBR.UA.

"Не бачу ризиків підвищення тарифів для населення найближчими роками з урахуванням платоспроможності. Не бачу людей в Україні, які ризикнуть це зробити. Та ціна, яка є, дозволяє "Нафтогазу" вести економіку", – сказав Кучеренко.

Тарифи на розподіл газу (транспортування) також залишаться без змін для населення. Деякі українці можуть не помічати окремої графи у платіжках, де вказується плата за розподіл, бо "Нафтогаз" в один тариф закладає одразу два платежі.

Що стосується тарифів на електроенергію, то, за словами Кучеренка, раніше в уряді говорили про їх можливе підвищення з 1 квітня, а "тепер уже з 1 травня теж можуть не встигнути".

У Національній комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ) заявляли, що оприлюднять нові тарифи на світло уже наприкінці квітня чи на початку травня. При цьому точно відомо, що тарифи для побутових споживачів будуть нижчими, ніж для бізнесу.

Нагадаємо, що опалювальний сезон в Україні офіційно триває до 30 квітня. До цієї дати включно діятимуть і поточні тарифи.

Нагадаємо, раніше ми писали, чи може знятий з військового обліку українець виїхати за кордон.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Гороскоп на 5 березня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Скоро і воздух буде платний?: Мінфін пропонує запровадити акциз на газовану воду
Читайте на ГК:Сексуальне насильство над дітьми: в Україні запустили портал StopCrime