1. Новини Закарпаття
  2. >

В Міноборони заявили про доплати військовим у розмірі 50 тисяч гривень

06.04.2023 23:58 Влада

Відомо, хто з військових отримає доплату у квітні.

Відомо, хто з військових отримає доплату у квітні.

В Україні скасували доплати у розмірі 30 тисяч гривень військовим, які не виконують бойових завдань. При цьому в Міноборони заявили про доплати у розмірі 50 тисяч гривень навіть тим, хто перебуває у тилу, пише "24 канал".

Юрист Олександр Золотухін розповів, хто саме може розраховувати на такі доплати згідно з новими змінами до законодавства.

За його словами, виплати у розмірі 50 тисяч гривень надаються не лише у разі виконання військовослужбовцям бойових завдань, а можуть також бути закріплені за певним управлінням. Тобто військовий може, наприклад, проходити службу у Києві, але при цьому отримувати додаткову винагороду у розмірі 50 тисяч гривень. Водночас інші військові можуть бути набагато ближчими до фронту (але ця територія вважатиметься тилом), і при цьому отримуватиме лише базову заробітну плату.

Кому у квітні виплатять по 30 тисяч гривень

Ті бійці, які проходять службу на територіях, занесених до районів ведення бойових дій, отримуватимуть по 30 тисяч гривень. Список таких районів щомісяця визначається Головнокомандувачем.

Водночас захисники, які живуть у польових умовах, але не в районах, які вважаються територіями ведення бойових дій, не отримають додаткової винагороди.

Хто у квітні отримає доплату у 100 тисяч гривень

По 100 000 грн у квітні, як і раніше, зможуть отримати військові, які перебувають на першій лінії зіткнення з ворогом.

А от якщо бійці перебувають на другій лінії та періодично завозять на передову необхідні боєприпаси тощо, на таку доплату вони не можуть розраховувати.

Нагадаємо, раніше ми писали, що українець відмовився від служби через страх загинути.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Гороскоп на 5 березня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Скоро і воздух буде платний?: Мінфін пропонує запровадити акциз на газовану воду
Читайте на ГК:Сексуальне насильство над дітьми: в Україні запустили портал StopCrime