1. Новини Закарпаття
  2. >

Кабмін повідомив про "ребрендинг" української митниці: що зміниться

18.03.2023 11:03 Влада

Кабмін оновлює стратегію реформування митниці.

Кабмін оновлює стратегію реформування митниці.

Уряд оновлює стратегію реформування митниці, яка охоплюватиме подальшу її інтеграцію з ЄС, спільний контроль на західному кордоні, комплексне будівництво прикордонної інфраструктури, цифровізацію та боротьбу з корупцією.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час наради щодо реформи митниці, повідомляє Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів.

За словами Шмигаля, Україна вже реалізує можливості митного безвізу з ЄС у режимі спільного транзиту (NCTS), а також отримала від Єврокомісії високу оцінку щодо виконання її вимог у митній сфері.

"Подальша реформа митниці передбачає ряд практичних кроків. Це установка сканерів. Це спільний контроль українських митників і митників країн ЄС. Для цього необхідно узгодити наше законодавство з Європейським. Один з пріоритетних напрямків реформування - цифровізація митниці",- сказав прем'єр-міністр.

Він уточнив, що в цьому контексті мова йде про обмін даними, створення спрощеної системи електронної черги, в також електронного розмитнення через цифровий додаток "Дія".

Шмигаль підкреслив, що окремим напрямком буде модернізація прикордонної інфраструктури. Глава уряду дав завдання створити робочу групу для оновлення Стратегії реформування митниці.

Читайте на ГК:Смертельна прогулянка до кар'єру: підлітки зірвалися зі скелі та впали у воду (ФОТО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Збільшать чинні й запровадять нові?: що варто знати водіям