1. Головна
  2. >
  3. Влада

Питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон винесуть на Ставку, – Данілов

132
Влада Україна

На найближчому засіданні Ставки розглянуть питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон.

Питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон винесуть на Ставку, – Данілов

Про це повідомив секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі національного телемарафону, передає "Радіо Свобода"

"На жаль, не всі розуміють, коли держава дає можливості відрядження робити за кордон, треба обов'язково повертатися. У нас був прикрий приклад, коли Міністерство культури надало дозвіл у грудні – шість людей поїхали представляти країну як артисти. На жаль, вони не повернулися в Україну. Ба більше, зухвало починають коментувати і викладати в соцмережі, що вони такі розумні, що хтось має воювати…

На засіданні Ставки, яке буде найближчим часом скликано за дорученням президента, питання – хто, скільки, які відомства давали дозволи, буде на порядку денному. Міністри матимуть звіти на засідання Ставки".

Данілов також зазначив, що підтримує зміни до законодавства, які спрямовані на "посилення цих процесів" – умов виїзду чоловіків призовного віку за кордон.

Водночас у Міністерстві культури та інформполітики повідомили, що з метою запобігання порушенням правил перетину державного кордону разом з правоохоронними органами будуть ініціювати посилення відповідальності за порушення правил виїзду чоловіків-артистів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber