1. Новини Закарпаття
  2. >

Питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон винесуть на Ставку, – Данілов

08.03.2023 16:48 Влада Актуально

На найближчому засіданні Ставки розглянуть питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон.

На найближчому засіданні Ставки розглянуть питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон.

Про це повідомив секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі національного телемарафону, передає "Радіо Свобода"

"На жаль, не всі розуміють, коли держава дає можливості відрядження робити за кордон, треба обов'язково повертатися. У нас був прикрий приклад, коли Міністерство культури надало дозвіл у грудні – шість людей поїхали представляти країну як артисти. На жаль, вони не повернулися в Україну. Ба більше, зухвало починають коментувати і викладати в соцмережі, що вони такі розумні, що хтось має воювати…

На засіданні Ставки, яке буде найближчим часом скликано за дорученням президента, питання – хто, скільки, які відомства давали дозволи, буде на порядку денному. Міністри матимуть звіти на засідання Ставки".

Данілов також зазначив, що підтримує зміни до законодавства, які спрямовані на "посилення цих процесів" – умов виїзду чоловіків призовного віку за кордон.

Водночас у Міністерстві культури та інформполітики повідомили, що з метою запобігання порушенням правил перетину державного кордону разом з правоохоронними органами будуть ініціювати посилення відповідальності за порушення правил виїзду чоловіків-артистів.

Читайте на ГК:В Україні заблокували Телеграм-канали, у яких сповіщали громадян про місця видачі повісток
Читайте на ГК:Коли в Україну прийде справжня весна: названо дату
Читайте на ГК:В Україні ліквідують ще один банк: у НБУ пояснили, що буде з вкладами