1. Головна
  2. >
  3. Влада

"Нам важливо його відстояти, але не за всяку ціну", — Зеленський про Бахмут

91
Влада Україна

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українські війська захищатимуть Бахмут, поки це буде розумно.

"Нам важливо його відстояти, але не за всяку ціну", — Зеленський про Бахмут

Відповідаючи на запитання журналіста італійської газети Corriere della Sera про бої за Бахмут Донецької області, він сказав, що Збройним Силам України важливо відстояти його, але не "за всяку ціну", пише УНІАН.

"Так, це не особливо велике місто. Власне як і багато інших на спустошеному росіянами Донбасі. Нам важливо його відстояти, але не за всяку ціну і щоб всі загинули. Будемо воювати, поки це буде розумно. Росіяни потім хочуть далі до Краматорська і Слов'янська, до кордонів Донбасу і до Дніпра, якщо зможуть. Ми чинимо опір, а тим часом готуємо наступну контратаку", - сказав він.

Журналіст запитав, чи зможе Україна встояти в затяжній війні, до якої готується Путін. "Ми готуємося до короткої війни і до нашої перемоги. Чим швидше, тим менше у нас буде жертв. У 2014 році конфлікт застиг і у нас не ладилося. Мінські домовленості дали Путіну час підготувати торішню раптову атаку, ми більше не потрапимо в ту ж пастку. Наші солдати більш мотивовані, тому що вони захищають свої сім'ї, свої будинки", - зазначив Зеленський.

За його словами економічні санкції проти Москви дають Україні "час і простір" для самоорганізації.

Нагадаємо, На заході України оголосили штормове попередження: де вируватиме негода (КАРТА) 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber