1. Новини Закарпаття
  2. >

Проблеми українців за кордоном: Верещук розповіла про пріоритетні завдання уряду

08.02.2023 17:52 Влада

Цьогоріч уряд активно займатиметься проблемами українців за кордоном.

Цьогоріч уряд активно займатиметься проблемами українців за кордоном.

Цього року уряд України буде активно займатися проблемами наших громадян, які опинилися за кордоном, передає Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Про це інформує Укрінформ.

«Якщо минулого року український уряд більше фокусувався на внутрішніх переселенцях, то цього року ми будемо також активно займатись проблемами українців за кордоном», – сказала віцепрем’єр Ірина Верещук під час виступу на Варшавській конференції. Вона подякувала країнам-партнерам, які прихистили мільйони українців під час війни. І висловила сподівання, що така підтримка не має послабнути, оскільки війна ще триває.

На думку Верещук, вирішити актуальні проблеми українців за кордоном має уніфікація підходів до надання підтримки нашим співвітчизникам у різних країнах. Для цього слід налаштувати багатосторонню міжурядову координацію. Також важливою є мобілізація додаткових ресурсів міжнародних гуманітарних операторів саме на таку допомогу. Крім того, віцепремʼєр закликала іноземні уряди звернути увагу на проблему медичного обслуговування українських шукачів прихистку.

 

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Потрібно знати: з якого віку забирають чоловіків до ЗСУ
Читайте на ГК:Електронний реєстр призовників: у ТЦК пояснили, до яких даних матимуть доступ