1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Оприлюднено список депутатів, які не підтримали зниження тарифів на воду у Мукачеві

31.01.2023 21:22 Влада

Попри складну економічну ситуацію люди не повинні страждати, а підвищення тарифів є додатковим фінансовим тягарем для більшості родин, що проживають на території громади.

Попри складну економічну ситуацію люди не повинні страждати, а підвищення тарифів є додатковим фінансовим тягарем для більшості родин, що проживають на території громади.

У складний для країни воєнний період питання підняття тарифів на базові послуги неприпустиме.

"Депутати Мукачівської міської ради від п’яти фракцій - ПП «Слуга народу», «Рідне Закарпаття», КМКС, «За Майбутнє» та «Європейська солідарність» на сьогоднішній позачерговій сесії винесли на розгляд питання про скасування рішення виконкому, яким більше ніж у два рази збільшено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

«За» проголосували 19 депутатів. Для скасування рішення виконавчого комітету та повернення доступних тарифів на вказані послуги не вистачило всього лише 1-го голосу", - повідомляє Олександр Горячкун у своєму Фейсбуці.

У скрутних умовах, під час постійних відключень електроенергії збільшувати вартість тарифів за комунальні послуги є зайвим кроком.

"Забезпечити ефективну роботу підприємства Водоканалу та компенсувати збитки за період війни, є реальна можливість за рахунок коштів з місцевого бюджету громади. Подбати про добробут населення та забезпечити помірні тарифи на комунальні послуги вкрай важливо", - додав Олександр Горячкун.

Нагадаємо, Всі області були «червоними»: відомо, чому сьогодні тричі лунала повітряна тривога 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:На Закарпатті одна іскра перетворила все на попіл: подробиці пожежі (ФОТО)
Читайте на ГК:""Прилетіти" може звідки і не чекалисьме"": закарпатці налякані стежкою одного з міст області (ФОТО)
Читайте на ГК:Безсоння врятувало закарпатця від "пекельного" явища (ФОТО)