1. Головна
  2. >
  3. Влада

Обшуки у Байдена: ФБР крім секретних документів вилучили і його блокноти, - ЗМІ

278
Влада Світ

Під час обшуків у будинку Джо Байдена ФБР крім секретних документів також вилучили особисті блокноти президента.

Обшуки у Байдена: ФБР крім секретних документів вилучили і його блокноти, - ЗМІ

Федеральне бюро розслідувань провело обшуки в будинку президента США Джо Байдена: крім секретних документів також вилучено персональні блокноти політика

Про це повідомили в NBC News.

Посилаючись на особу, яка поінформована про хід розслідування, стверджується, що ФБР також вилучило персональні блокноти Джо Байдена, які він заповнював, перебуваючи на посаді віцепрезидента. Так, журналісти нагадали, що Федеральне бюро розслідувань провело обшуки в одному з будинків президента США минулого тижня.

Зазначається, що блокноти включають суміш рукописних нотаток Байдена на різні теми, як особисті, так і офіційні. На деяких сторінках Байден писав про свою сім’ю чи своє життя, не пов’язане з державною посадою. На інших - записи стосуються його офіційної діяльності як віцепрезидента, включаючи подробиці його дипломатичних зобов’язань під час адміністрації Обами, і можуть містити секретну інформацію.

Нагадаємо, що слідчі Федерального бюро розслідувань (ФБР) США 20 січня провели обшук у будинку президента США Джо Байдена у Вілмінгтоні (штат Делавер). Про це повідомив CNN із посиланням на слова адвоката Байдена Боба Бауера.
Обшук тривав приблизно 13 годин, заявив адвокат. Під час обшуку в будинку президента слідчі виявили нові таємні матеріали. Зокрема, знайшли шість документів із грифом "таємно" і супутні матеріали.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/worldnews/fbr-provelo-obshuk-u-budinku-bajdena-ta-znajshlo-novi-sekretni-materiali-1646616.html

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber