1. Новини Закарпаття
  2. >

Миколу Тищенка звільнять з посади голови фракції "Слуги Народу" та виключають з партії: що він накоїв

26.01.2023 16:35 Влада

Народного депутата Миколу Тищенка звільнять з посади заступника голови фракції Слуга народу та виключать з партії після його анонсованої поїздки до Таїланду.

Народного депутата Миколу Тищенка звільнять з посади заступника голови фракції Слуга народу та виключать з партії після його анонсованої поїздки до Таїланду.

Микола Тищенко поїхав до Тайланду стало відомо після заяви пресслужби посольства України у Таїланді про  заплановану зустріч депутата у Бангкоці з українською громадою, яка має відбутись у п'ятницю, 27 січня, в готелі "Novotel" у столиці Таїланду Бангкоці.

Депутат буцімто планує обговорити із українцями «питання покращення взаємодії з представниками української громади в Королівстві Таїланд».

Водночас, згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 23 січня народні депутати та інші чиновники можуть покидати територію України під час воєнного стану виключно у службові відрядження.

На анонсовану зустріч згодом відреагував голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, який відразу анонсував звільнення Тищенка з посади заступника.

  "Бачу, що не всі розуміють, чим повинні займатися народні депутати під час війни. Тому готуємо ряд кадрових рішень — звільнення Миколи Тищенка з посади заступника голови фракції «Слуга Народу»", - написав Арахамія.

Він додав, що для цього буде скликане термінове засідання фракції, а також він особисто звернеться до голови партії Олени Шуляк проханням виключити Тищенка  з партії «Слуга Народу».

«Впевнений, нікому не потрібно пояснювати, за що.», - додав Арахамія

Читайте на ГК:Народне свято 6 листопада: народні прикмети, що не можна робити
Читайте на ГК:Експерт пояснив, яким буде курс долара найближчими днями
Читайте на ГК:Красиве явище чи Кара Божа?: українці діляться світлинами червоного неба /ФОТО