1. Новини Закарпаття
  2. >

Заступник Резнікова подав у відставку через скандал із закупівлями продуктів для ЗСУ (ФОТО)

24.01.2023 13:01 Влада

Заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов попрохав про звільнення з посади на тлі звинувачень із закупівлями продуктів для Збройних сил України.

Заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов попрохав про звільнення з посади на тлі звинувачень із закупівлями продуктів для Збройних сил України.

"Міністр оборони України сьогодні підтримав прохання В’ячеслава Шаповалова щодо його звільнення з посади заступника міністра оборони України та звернувся з відповідним поданням до Кабінету міністрів України", - повідомили у Міноборони.

Зокрема, Шаповалов, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, "попросив звільнити його, щоб не створювати загрози для стабільного забезпечення Збройних Сил України внаслідок кампанії звинувачень, пов’язаних з закупкою послуг харчування".

"Не зважаючи на те, що озвучені звинувачення є необґрунтованими та безпідставними, заява В’ячеслава Шаповалова про звільнення є достойним вчинком в традиціях європейської та демократичної політики, демонстрація того, що інтереси оборони є вищими, ніж будь-які кабінети чи крісла", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Мобілізація в Україні: яке покарання загрожує чоловікам у разі порушення військового обліку 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:На Заході України чоловік у ТЦК категорично відмовився брати повістку та уник мобілізації
Читайте на ГК:Три людини загинули в лобовому зіткненні вантажівки і мікроавтобуса: деталі трагедії (ФОТО)