1. Новини Закарпаття
  2. >

У Раді зібрали підписи за висловлення недовіри голові Рахункової палати закарпатцю Валерію Пацкану

26.12.2022 16:42 Влада

У Верховній Раді зібрали 129 підписів (з 113 необхідних) для висловлення недовіри члену Рахункової палати, голові Рахункової палати Валерію Пацкану.

У Верховній Раді зібрали 129 підписів (з 113 необхідних) для висловлення недовіри члену Рахункової палати, голові Рахункової палати Валерію Пацкану.

Про це повідомив у Telegram заступник голови комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк, опублікувавши бланк із підписами нардепів.

За його словами, йдеться про звільнення взагалі з Рахункової палати, а не тільки як голови.

Варто додати, що нещодавно Верховна Рада провалила голосування за звільнення Валерія Пацкана з посади голови Рахункової палати.

Чинний голова Рахункової палати Валерій Пацкан написав листа на спікера ВР та фракції, що відкликає свою заяву про звільнення з посади.

Зазначимо, що Валерій Пацкан народився 21 квiтня 1975 року в с. Золотарево Хустського району Закарпатської області.

Трудова діяльність:

1999 - 2000 роки - головний спеціаліст юридичного відділу Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

2000 - 2001 роки - юрисконсульт Закритого акціонерного товариства "Перечинський лісокомбінат".

2002 - 2004 роки - заступник директора, в.о. директора Ужгородської філії закритого акціонерного товариства "Комерційний банк ”ПриватБанк".

2004 - 2008 роки - директор філії Закарпатської дирекції акціонерного товариства "Індекс-Банк".

2008 - 2012 роки – директор, генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю "КАРАТ МОТОР".

2012 - 2014 роки - народний депутат України сьомого скликання, голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

2014 - 2018 роки - народний депутат України восьмого скликання, перший заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань зв'язків з українцями, які проживають за кордоном Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

15 березня 2018 року Верховною Радою України В. В. Пацкана призначено Головою Рахункової палати (постанова Верховної Ради України від 15.03.2018 № 2346-VІІІ).

Читайте на ГК:"Не поспішайте їх викинути": як господині використовують картопляні очистки в своєму побуті
Читайте на ГК:Кадрові перестановки між представниками влади на Закарпатті: відомо хто з ким планує "помінятись кріслами" (ФОТО)
Читайте на ГК:Почули не те, задля чого зібрались: як відбувались громадські слухання у Тур'я-Реметівській громаді з метою встановлення ВЕС на гірській полонині?