1. Новини Закарпаття
  2. >

З 1 січня послуги Інституту раку стануть безкоштовними

17.12.2022 01:06 Влада ВАЖЛИВО

З нового року Національний інститут раку приєднається до програми медичних гарантій.

З нового року Національний інститут раку приєднається до програми медичних гарантій.

Кабінет Міністрів ухвалив постанову, за якою Національний інститут раку укладатиме договори з Національною службою здоров’я за Програмою медичних гарантій, унаслідок чого надаватиме українцям безоплатні медичні послуги, повідомило Міністерство охорони здоров'я.

«У результаті реформування, запровадження законодавчих змін, які враховують вимоги часу, Інститут раку отримає більшу фінансову спроможність, а громадяни – можливість користуватися безоплатними послугами, надання яких гарантує держава, навіть під час повномасштабної війни», – сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Як зазначили в міністерстві, для забезпечення пацієнтів з 1 січня 2023 р. якісними та доступними послугами, уряд дозволив Національному інституту раку укладати договори з НСЗУ ще до закінчення його реорганізації.

МОЗ нагадало, що наразі в Інституті раку відбувається реорганізація, зокрема, заклад набуває статусу державного некомерційного підприємства. Здійснення всіх юридичних та адміністративних процедур потребує часу, а це унеможливлювало укладення договорів із НСЗУ з початку нового року.

Читайте також: У на дешевше: відомо, чому українці-біженці масово повертаються з-за кордону 

Читайте на ГК:Строковиків демобілізацію з відстрочкою від нового призову: Рада прийняла важливе рішення
Читайте на ГК:Сирський взявся за "хитрих" військових: одні й ті самі не можуть постійно воювати, поки інші "прикомандировані"
Читайте на ГК:Курс валют на 23 лютого: як змінився долар, євро та злотий