1. Головна
  2. >
  3. Влада

Уряд Угорщини оголошує надзвичайний стан у країні /ПОДРОБИЦІ

1574
Влада Угорщина

Уряд може призупиняти дію законів, прийнятих парламентом, відходити від раніше прийнятих законних постанов і вживати інших заходів.

Уряд Угорщини оголошує надзвичайний стан у країні /ПОДРОБИЦІ

Про це інформує My Hungaria.net.

З 1 листопада набуває чинності конституційна поправка, що визначає три спеціальні правові режими замість колишніх шести - надзвичайний стан, надзвичайний стан, превентивна оборонна ситуація, терористична загроза, несподіваний напад, надзвичайний стан, на: військовий стан, надзвичайний стан, надзвичайна ситуація.

Опубліковані в газеті «Magyar Közlöny» постанови уряду скасовують попередні заходи, і водночас, відповідно до нової конституційної бази, повторно оголошують надзвичайний стан на 30 днів у зв'язку зі збройним конфліктом та гуманітарною катастрофою на території України та розширюють сферу дії декрету про надзвичайний стан, який набуде чинності 1 листопада.

У країні, як і раніше, необхідно підтримувати особливий правопорядок, оскільки збройний конфлікт на сусідній з Угорщиною Україні та викликана ним гуманітарна катастрофа мають затяжний характер, а економічні наслідки війни та санкцій також ставлять Угорщину у надзвичайний стан, йдеться у цьому рішенні.

Крім того, уряд використовує можливість, створену в понеділок парламентом поправкою до закону, згідно з якою кабінет міністрів може ініціювати продовження надзвичайного стану максимум на 180 днів, якщо обставини, що призвели до оголошення надзвичайного стану, продовжують існувати.

Нагадаємо, На Закарпатті затримали псевдо-волонтера, який намагався втекти до Угорщини.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber