1. Новини Закарпаття
  2. >

Зеленський озвучив єдиний шлях до миру та знову звернувся до росіян (ВІДЕО)

15.10.2022 22:59 Влада Актуально

По тому, як триває російська «могилизация», можна сказати, що і сто тисяч загиблих громадян Росії не спонукатимуть Кремль про щось задуматись.

По тому, як триває російська «могилизация», можна сказати, що і сто тисяч загиблих громадян Росії не спонукатимуть Кремль про щось задуматись.

Загальні втрати ворога лише вбитими вже наближаються до 65 тис. солдатів. Стільки громадян Росії віддали своє життя за можливість купки людей у ​​Кремлі ігнорувати реальність.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні, 15 жовтня.

"І по тому, як триває російська «могилизация», можна сказати, що і сто тисяч загиблих громадян Росії не спонукатимуть Кремль про щось задуматись.Тільки реальні перемоги України, тільки реальний захист вільним світом самого себе від російського терору і шантажу – захист санкціями, захист допомогою Україні, – тільки повне витіснення окупантів з української землі й демонтаж агресивних можливостей держави-терориста – усе це шлях до миру.

Ну а гражданам России, которые не хотят участвовать в этой преступной войне, но которых отправляют на войну, я еще раз напомню об одной возможности. Все, кто сдаются в украинский плен, сохраняют свою жизнь. Все, кто продолжают воевать в российской армии или среди наемников, такой возможности не имеют.Обовʼязково повернемо все своє. Слава Україні!", - зауважив Зеленський.

Більше - у наступному відео:

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, На держкордоні на Закарпатті фіксують черги у двох КПП 

Читайте на ГК:Смертельна прогулянка до кар'єру: підлітки зірвалися зі скелі та впали у воду (ФОТО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Збільшать чинні й запровадять нові?: що варто знати водіям