1. Новини Закарпаття
  2. >

Рада хоче звільнити від мобілізації ще одну категорію чоловіків: подробиці законопроекту

12.10.2022 12:33 Влада ВАЖЛИВО

Законопроект із відповідною вимогою вже зареєстровано у Верховній Раді.

Законопроект із відповідною вимогою вже зареєстровано у Верховній Раді.

Згідно з документом, депутати просять внести зміни до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", та надати право відстрочення від служби педагогічним працівникам, які працюють в установах дошкільної та позашкільної освіти за основним місцем роботи не менше ніж на 0,75 ставки.

Про це пише TODAY.UA.

На сьогоднішній день звільнено від мобілізації педагогічних працівників, які працюють в установах вищої, професійної, професійної та загальної середньої освіти. Автори законопроекту вважають, що ненадання права на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації педагогічним працівникам закладів дошкільної та позашкільної освіти є дискримінацією.

Чоловіки і так у меншості серед вихователів дитячих садків (10%), тому питання збереження їх на посадах педагогічних працівників в закладах дошкільної та позашкільної освіти нардепи вважають актуальним, адже "за існуючого нерівного балансу двох статей серед освітян складно забезпечити гармонійний розвиток дітей".

Як відомо, під мобілізацію також не підпадають студенти очної форми коледжів та вузів, асистенти-стажери, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній чи дуальній формах здобуття освіти.

Нагадаємо, На Закарпатті поселили дітей, яких примусово вивозили окупанти

Читайте на ГК:Гороскоп на 5 березня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Скоро і воздух буде платний?: Мінфін пропонує запровадити акциз на газовану воду
Читайте на ГК:Сексуальне насильство над дітьми: в Україні запустили портал StopCrime