1. Новини Закарпаття
  2. >

“Ми маємо бути завжди готові дати відсіч”: Резніков розповів про плани створення нової системи оборони України

02.10.2022 22:54 Влада ВАЖЛИВО

Простими словами в Україні планується тотальна військова підготовка.

Простими словами в Україні планується тотальна військова підготовка.

Міністр оборони України Олексій Резніков висловив думку про необхідність впорядкування обігу зброї в Україні та забезпечення тотальної військової підготовки громадян.

Про це міністр повідомив у соцмережі Фейсбук з нагоди відзначення Дня територіальної оборони України.

«Я переконаний, і ніколи не приховував цих поглядів, що успішна оборона і навіть виживання України при такому сусідстві можливе лише за умови, що наша тотальна оборона буде ґрунтуватися на принципі всеосяжної довіри. Один до одного, сусід до сусіда, народу - до влади і навпаки», - заявив міністр.

Міністр зазначає, що навіть після перемоги не варто розслаблятися.

«Навіть після нашої перемоги росіяни нікуди не подінуться. Ми маємо бути завжди готові дати відсіч - це найкращий спосіб відвернути ворога від агресивних намірів і зберегти Україну», - підкреслив Резніков.

«Це означає, що нам потрібно вирішити питання впорядкування обігу зброї з врахуванням вже набутого досвіду. А досвід свідчить: у Києві за дві доби роздали понад 20 тис. автоматів. І цю зброю наші громадяни спрямували проти ворога. Необхідно продемонструвати довіру до людей», - наголосив Резніков.

Міністр зазначив, що «потрібно збудувати нову систему, яка забезпечить тотальну військову підготовку».

«Це не означає, що кожен повинен вміти керувати танком чи стрибати с парашутом. Але кожен повинен розуміти своє місце і роль в обороні, бути готовим до її виконання. Готовим психологічно, мати відповідні навички та оснащення. Це велика робота, яка ще попереду. Сьогодні наша мета - звільнити наших людей і території», - завив міністр.

Він зазначив, що Україна з кожним днем стає міцнішою і обов’язково переможе. «Ми обов’язково створимо бригади тероборони у Донецьку, Луганську та Криму», - заявив Резніков.

Читайте також: Можна подати документи на відмову від мобілізації: відомо, що для цього потрібно 

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Овни поборють свою лінь, а сміливий вчинок Левів переверне їх життя: гороскоп на 5 лютого
Читайте на ГК:Непрацюючі українці отримали право на субсидію: подробиці та умови нововведення