1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Битва "За майбутнє" Закарпаття: Ледида вдруге відбив намагання Балоги очолити осередок / ДОКУМЕНТ

30.09.2022 18:12 Влада Ексклюзив Голос Карпат

За два місяці відбулися чотири зміни керівництва Закарпатським обласним осередком політичної партії "За майбутнє".

За два місяці відбулися чотири зміни керівництва Закарпатським обласним осередком політичної партії

29 вересня міністр юстиції України Денис Малюська підписав наказ, за яким контроль над обласним осередком "За майбутнє" повернувся до Олександра Ледиди.

Підставою відмічений висновок центральної Колегії Міністерства юстиції України з розгляду скарг за результатами розгляду скарги Ледиди О.О. У документі, зокрема, йдеться:

1. Скаргу Ледиди Олександра Олександровича від 06.09.2022 задовольнити.

2. Скасувати в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань реєстраційну дію від 02.09.2022 № 1009121070014001751 «Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу», проведену начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Закарпатській області Південно-Західного міжрегіонального управління юстиції (м. Івано-Франківськ) Горзовим Олександром Володимировичем щодо ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» (ідентифікаційний код юридичної особи 36658318).

3. Виконання пункту 2 наказу покласти на Офіс протидії рейдерству.

Нагадаємо, Олександр Ледида очолював закарпатське "За майбутнє" ще з лютого 2020 року та провів успішну виборчу кампанію на місцевих виборах 2020. За їхніми результатами, “За майбутнє” отримало 129 мандатів депутатів рад різних рівнів, 6-ро з яких – депутати обласної ради.

16 травня відбулася раптова зміна керівництва осередком на користь Віктора Балоги. Після цього почалися політичні міжусобиці, які відбилися на стабільності області у час війни. У серпні Офіс протидії рейдерству скасував реєстраційні дані та усунув Балогу від керівництва обласним осередком ПП “За майбутнє”. Однак 26 вересня партійний осередок знову опинився під контролем мукачівського нардепа.

Не пройшло 4-ох днів, як Київ повторно вплинув на те, щоб повернути Олександру Ледиді статус керівника "За майбутнє" Закарпаття, депутати  якого входять до провладної більшості в обласній раді.

Читайте на ГК:На Закарпатті подружжя постане перед судом: відомо що воно накоїло /ПОДРОБИЦІ
Читайте на ГК:"Нарулив" на 92 тисячі гривень: на Закарпатті затримали нетверезого водія /ФОТО, ПОДРОБИЦІ
Читайте на ГК:Поліцейського, який здійснив наїзд на 15-річного підлітка під Ужгородом, залишили під вартою