1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Пустити через Виноградово, Теково...»: Закарпатську ОВА просять вирішити ситуацію з кілометровими чергами до КПП «Дяково» /ВІДЕО

22.09.2022 23:06 Влада

Берегівська районна рада сформувала звернення до Закарпатської обласної військової адміністрації щодо розв'язання проблем з чергами із вантажівок.

Берегівська районна рада сформувала звернення до Закарпатської обласної військової адміністрації щодо розв'язання проблем з чергами із вантажівок.

Перед початком чергового пленарного засідання Берегівської районної ради, депутати вшанували пам’ять жертв російської агресії проти України хвилиною мовчання. Перед тим, як депутатський корпус взявся за розгляд десяти пунктів порядку денного, голова районної ради Карло Резеш привітав депутата від фракції «КМКС» Партія угорців України Іштвана Локіту з його призначенням заступником голови Берегівської РВА. Також нового керівника отримало і Берегівське районне лісництво. 

Після розгляду питань порядку денного голова Берегівської районної ради зачитав текст звернення, яке адресоване Закарпатській ОВА. Яке містило рекомендації, щодо вирішення ситуації, яка виникла через потік вантажівок до КПП «Дяково».

"Вже кілька тижнів ми можемо спостерігати те, що відбувається з трафіком вантажного перевезення на шляху до КПП «Дяково». Потрохи черги з вантажівок досягають 7 кілометрів та знаходяться в центрі села Тисобикень. Через митне оформлення за день проходить до 140 вантажівок. А перед КПП вже стоять 400 камйонів і їхня кількість поступово збільшується. Ми шукали рішення цієї проблеми, але ми не можемо її вирішити без ОВА. Тому ми сформували звернення до голови обласної військової адміністрації, щоб ми разом спробували якось перенаправити вантажівки до інших КПП. Це б допомогло зняти навантаження з цієї ділянки автошляку. Всім добре відомо, в якому стані знаходиться міст через Тису у селі Вилок. 

Наш проєкт планує пустити вантажівки через Виноградово, Теково і так і напрямку села Неветленфолу до КПП «Дяково»", - розповів Карло Резеш, голова Берегівської райради.

Детальніше дивіться у сюжеті:

 

Читайте також: Угорщина допомагає: в Виноградові вихованці дитячого будинку-інтернату оселилися в нових приміщеннях (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:“Мама хоче закрити його від усього світу”: на Закарпатті на світ з'явилося “дитинча” з обличчям у формі серця (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Важка втрата для кожного: 46-річний закарпатець приєднався до лав “Небесного війська” (ФОТО)
Читайте на ГК:“Щоб ми мали можливість жити”: ще один закарпатець відправиться в останню земну путь (ФОТО)