1. Новини Закарпаття
  2. >

Маємо хороші новини з Євросоюзу – Зеленський

09.09.2022 23:37 Влада ВАЖЛИВО

Це ускладнить цинічне використання Європи тими, хто не хоче нічого змінювати, не хоче боротися проти війни, а хоче просто споживати та розважатися

Це ускладнить цинічне використання Європи тими, хто не хоче нічого змінювати, не хоче боротися проти війни, а хоче просто споживати та розважатися

Президент України Володимир Зеленський у своєму традиційному відеозверненні поділився хорошими новинами з Європейського Союзу.

"Маємо хороші новини з Євросоюзу. Схвалено виділення 5 млрд євро макрофінансової допомоги нашій державі. Дуже вагомо", – заявив президент.

Також Зеленський зазначив рішення Ради ЄС про зупинення угоди про спрощений візовий режим між ЄС та Росією, яке набуде чинності з 12 вересня.

"Це ускладнить цинічне використання Європи тими, хто не хоче нічого змінювати, не хоче боротися проти війни, а хоче просто споживати та розважатися, ніби нічого в Європі не відбувається, ніби немає російського терору", – сказав президент.

Водночас він підтвердив, що тему візових обмежень для росіян обговорив із президентом Латвії та прем'єр-міністром Польщі, які прибули до Києва з візитом.

"Є юридичний простір, щоб піти далі, щоб зробити більше. Як це зробили країни Балтії та Польща. Навряд чи державу-терориста можна сприймати як джерело туризму чи будь-яких бізнес-візитів", – сказав Зеленський.

З польським прем'єром Зеленський обговорив спрощення процедур на кордоні.

"Маємо обов'язково прибрати бар'єри, які досі заважають нашим громадянам та компаніям. Відомо, що на українсько-польському кордоні є певні складнощі, є черги. Обговорили, як вирішити цю проблематику", – зазначив президент.

Зі свого боку Зеленський обіцяв допомогти Польщі збільшити постачання української електроенергії.

"Польща звернулася до нас із проханням допомогти в енергетичній сфері, зокрема, експортом електрики. Звичайно, ми це забезпечимо. Польським братам, які допомагають нам з першого дня, ми завжди допоможемо", – запевнив Зеленський.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Прем'єр-міністр Польщі розповів про новий план Путіна 

Читайте на ГК:Цього місяця перед ними відкриються нові можливості: відомо, кому зі знаків Зодіаку пощастить у кар'єрі та фінансах
Читайте на ГК:Метеозалежним українцям буде непереливки: Землю накриє потужна магнітна буря
Читайте на ГК:Мінімальні штрафи сягатимуть від 17 тисяч гривень: порушників мобілізації суворо каратимуть