1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, на скільки Уряд продовжив можливість чинних відстрочок від мобілізації

08.09.2022 16:50 Влада

Кабінет Міністрів передбачив можливість подовження на два місяці чинних відстрочок для військовозобов’язаних від призову на військову службу, термін дії яких спливає у вересні - жовтні.

Кабінет Міністрів передбачив можливість подовження на два місяці чинних відстрочок для військовозобов’язаних від призову на військову службу, термін дії яких спливає у вересні - жовтні.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Йдеться про відстрочки, надані рішеннями Міністерства економіки в березні – квітні, термін дії яких спливає у вересні – жовтні цього року. Рішення щодо продовження відстрочки на строк до двох місяців може бути прийнято Мінекономіки лише один раз.

«Цього та наступного місяця одномоментно спливають терміни відстрочок, наданих тисячам фахівців після початку широкомасштабної агресії, що може нести загрозу стабільній роботі державного та економічного сектору. Сьогоднішнє рішення уряду дозволяє забезпечити сталу та ефективну роботу органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств та організацій, які нині працюють на перемогу в тилу», - повідомила перший віцепрем'єр-міністр - міністр економіки Юлія Свириденко.

Вона наголосила, що для перемоги над агресором Україна має максимально мобілізувати сили за всіма напрямками.

Урядове рішення також передбачає, що витяг із наказу Мінекономіки про відстрочку від призову військовозобов’язаному працівнику може надавати та візувати підприємство, установа чи організація, де він працює.

Нагадаємо, Новація з 1 січня: українцям готують зміни, які стосуватимуться всіх..

Читайте на ГК:Смертельна прогулянка до кар'єру: підлітки зірвалися зі скелі та впали у воду (ФОТО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Збільшать чинні й запровадять нові?: що варто знати водіям