1. Новини Закарпаття
  2. >

У ОП пояснили посаду Арестовича у Зеленського: відомі й інші

30.08.2022 21:58 Влада ВАЖЛИВО

Загалом у розпорядженні ОП та його керівника є 39 різних радників.

Загалом у розпорядженні ОП та його керівника є 39 різних радників.

Олексій Арестович є позаштатним радником Офісу Президента України. Про це поінформував ОП у відповідь на журналістський запит, який було надіслано виданням "Бабель".

В Офісі президента наголосили, що керівник відомства Андрій Єрмак має 27 радників. Лише шестеро людей, як йдеться у відповіді на журналістський запит, працюють у штаті:

Олександр Козенко;Лілія Пашинна;Андрій Гота;Вікторія Романова;Вадим Голомазов;Тетяна Гайдученко.

Позаштатними радниками голови ОП Андрія Єрмака є:

Сергій Куніцин; Олена Говорова; Дар'я Зарівна (за даними Офісу президента, вона також виконує функції речника Андрія Єрмака); Дмитро Дячук; Вадим Потаєв; Сергій Некльова; Руслан Магомедов; Михайло Подоляк; Микола Беззубенко; Михайло Пасічник; Адомас Аудіцкас; Тимофій Мілованов; Олександр Роднянський; Сергій Матієнко; Сергій Дембовський; Олена Лисак;Юлія Сінькевич; Сергій Лещенко; Сергій Конохов; Владислав Білоцький; Юрій Богуцький.

Олексій Арестович, зі свого боку, є радником Офісу президента, хоч на початку своєї роботи був радником саме Андрія Єрмака.

За даними ОП, аналогічну посаду обіймають ще 11 осіб:

Олександр Закорецький;Михайло Черненок; Олексій Арестович; Андрій Петров; Сергій Сімак; Вікторія Страхова; Ігор Веремій; Довидач Віткаускас; Владислав Власюк; Маркіян Ключковський; Артем Шило; Вікторія Шторм.

Нагадуємо, як провідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, "Скалка у дупі": у Трампа знайшли файли з інтимною інформацією про Макрона: що відомо? 

Читайте на ГК:Смертельна прогулянка до кар'єру: підлітки зірвалися зі скелі та впали у воду (ФОТО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Збільшать чинні й запровадять нові?: що варто знати водіям