1. Новини Закарпаття
  2. >

«Відвертає увагу та підвищує ризик ДТП»: вздовж доріг можуть зникнути білборди

30.08.2022 07:38 Влада ВАЖЛИВО

Відповідний законопроєкт зареєстрували в Раді.

 Відповідний законопроєкт зареєстрували в Раді.

В Україні можуть прибрати рекламу вздовж доріг. У Верховній Раді вже зареєстрували відповідний законопроєкт №7696, який розроблений Кабінетом міністрів, пише Today.ua.

Цей проєкт закону також передбачає заборону прокладання інженерних комунікацій біля автомобільних доріг загального користування – на земельних ділянках, які призначені для розміщення конструктивних елементів автодороги.

Автори законопроєкту №7696 виходять із того, що реклама вздовж доріг відвертає увагу водіїв, що підвищує ризик ДТП. Крім того, рекламні конструкції заважають спеціальній техніці, через що ускладнюється утримання доріг, особливо взимку.

Очікується, що ухвалення цього проєкту закону покращить безпеку на українських дорогах, а комунальним службам стане простіше їх утримувати у належному стані.

Наразі законопроєкт №7696 перебуває на розгляді у профільному парламентському Комітеті з питань транспорту та інфраструктури. Він має його схвалити чи відхилити. Якщо проєкт цього закону Комітет схвалить, його розглянуть народні депутати. Чи затвердять вони його – покаже час.

Читайте також: Експерти розповіли про віялові відключення електроенергії та коли й чому вони можуть початися 

Читайте на ГК:Гороскоп на 5 березня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Скоро і воздух буде платний?: Мінфін пропонує запровадити акциз на газовану воду
Читайте на ГК:Сексуальне насильство над дітьми: в Україні запустили портал StopCrime