1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Побиття московського політтехнолога на Закарпатті: суд готує ухвалу

22.08.2022 22:09 Влада Голос Карпат

На 23 серпня призначене фінальне засідання суду у справі щодо завдання легких тілесних ушкоджень політтехнологу з "кремльовським слідом" Артуру Шерегі.

На 23 серпня призначене фінальне засідання суду у справі щодо завдання легких тілесних ушкоджень політтехнологу з

Справа має корені ще з квітня 2020 року – періоду активної підготовки до майбутніх виборів голови Виноградівської міської ради. Тоді Шерегі написав заяву в поліцію на екснардепа Івана Бушка за звинуваченням у побитті. "Правильне" рішення суду стало б підставою для зняття Бушка з виборчих перегонів, у яких він був головним суперником команди кандидата, на яку працював Шерегі.

Наразі "побитий" політтехнолог працює директором у комунальному підприємстві Виноградівської міської ради. Чиновник фігурує у кількох кримінальних провадженнях. Зокрема, йому була оголошена підозра у зловживанні службовим становищем та привласненні коштів європейських донорів, а також підозра у перешкоджанні професійній діяльності журналістам.

Артур Шерегі – корінний росіянин, тривалий час проживав у Москві. Спеціалізується на соціології, пропаганді та виборчих технологіях. Як повідомляли ЗМІ, наприкінці 2014 року саме він міг поширювати дезінформацію про проголошення незалежності Закарпаття.

Читайте на ГК:"Пам’ятаємо про кожного бійця…»: у Виноградові з'явився меморіал полеглим воїнам (ФОТО)
Читайте на ГК:“Оби лиш усьо нищити”: мережу шокувала витівка молодиків (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Сподіваюся, ці знання ніколи не знадобляться цим дітям»: школярів області навчали “орудувати” зброєю (ФОТО)