1. Новини Закарпаття
  2. >

«Я не думаю, що можливий варіант заморожування. Можливий варіант пониження активності», - Олексій Резніков

17.08.2022 23:37 Влада Думка

Міністр оборони висловився про своє бачення подальшого розвитку війни в Україні.

Міністр оборони висловився про своє бачення подальшого розвитку війни в Україні.

У Інтерв’ю виданню "Голос Америки" міністр оборони Олексій Резніков заявив, що замороження війни в Україні, як це було під час вторгнення росіян на Донбас, неможливе, проте, може бути варіант "охолодження" бойових дій.

Очільник українського оборонного відомства зазначив: 

"Я не думаю, що можливий варіант заморожування. Можливий варіант пониження активності, залежно від того, який сезон. І знову ж таки, сучасна війна – це війна ресурсів. Ресурси, звісно, виснажуються з обох сторін. І, відповідно, кожна сторона потребує часу на відновлення".

Резніков додав, що за різними даними російські війська втратили в Україні щонайменше третину свого бойового потенціалу, який був застосований під час вторгнення. За його словами, окупанти втратили 30% своїх елітних підрозділів: десантників, морпіхів, спецназівців, офіцерського та сержантського складу у віці 35 років в середньому. На їх підготовку пішло близько 15 років.

Міністр також підкреслив, що кількість збитих ворожих літаків та вертольотів свідчить про близько тисячу втрачених пілотів РФ, які могли виконувати певні маневри та завдання вночі. Цей ресурс також потребує відновлення. Резніков підсумував:

"Тому, скажімо, охолодження ситуації з погляду бойових зіткнень можливе. "Замороження" того, що люди хочуть називати "конфліктом", я не бачу, бо це не є конфлікт. Це – війна. Війна на виживання. І ми будемо захищати себе, щоб вижити".

Читайте також: «Україна повинна отримувати зброю набагато швидше»: британський депутат вважає, що НАТО сидить склавши руки

Читайте на ГК:Військові можуть заповідати одноразову допомогу родичам – нова постанова Кабміну
Читайте на ГК:Працівник ТЦК назвав найпроблемнішу категорію військовозобов'язаних
Читайте на ГК:РФ обрала нову ціль на заході України, — Зеленський