1. Новини Закарпаття
  2. >

"В планах відкрити нові пункти пропуску на Закарпатті": поставлені пріоритетні завдання для митниці

26.07.2022 15:55 Влада

Новий керівник Закарпатської митниці обговорив з головою облради пріоритетні завдання.

Новий керівник Закарпатської митниці обговорив з головою облради пріоритетні завдання.

Питання спрощеного оформлення та проходження гуманітарних вантажів, відкриття нових та модернізація діючих пунктів пропуску – стали предметом для обговорення під час ознайомчої зустрічі голови Закарпатської облради  з новопризначеним керівником Закарпатської митниці  сьогодні, 26 липня, в крайовому парламенті.

Наш регіон, географічно розташований на перетині шляхів до Європи та межує з чотирма країнами тому важливо його розвивати.

Відтак, пункти пропуску насичені транспортними потоками, а під час російської агресії - в рази зросли, як пасажирські, так і автомобільні та залізничні перевезення. Це зумовлює до необхідності розбудови митно-прикордонної інфраструктури та розширення транспортно-логістичних можливостей переходів. 

Обидва керівники спрямували конструктивний діалог на вирішення пріоритетних питань та завдань, зокрема: 

- відпрацювання алгоритму щодо спрощеного механізму оформлення та безперебійного проходження гуманітарних вантажів, а також автомобілів, придбаних для фронту; 

- швидке оформлення медпрепаратів та медобладнання, яке надають іноземні партнери для лікування поранених фронтовиків; 

- першочергове оформлення зерновозів та бензовозів; 

- відкриття нових пунктів пропуску, зокрема зі Словаччиною – «Паладь Комарівці-Руське», розбудова автомобільного напрямку у пункті пропуску «Соломоново-Чієрна» (діє лише залізний) та завершення реконструкції міжнародного автомобільного переходу «Ужгород-Вишнє Нємецьке». 

 Всі озвучені питання - на щоденному контролі у керівництва митниці. Всі першочергові потреби нашої країни оформляються у пунктах пропуску швидко та за спрощеною митною процедурою.

Закарпатська митниця через збільшення обсягів вантажів – збільшує чисельну штатність інспекторського складу, які працюють у посиленому режимі та забезпечують безперебійну роботу під час війни.  Також він підкреслив, що налагоджена комунікація між облрадою та митницею буде продовжуватися, у разі виникнення якихось проблемних ситуацій – він постійно на зв’язку для їх спільного вирішення.  

Про це повідомила,Пресслужба Закарпатської митниці.

Нагадаємо, На Закарпатті судитимуть ділка, що намагався переправити закордон чотирьох "ухлянтів".