1. Новини Закарпаття
  2. >

Усунули: Тищенко більше не очолює Закарпатську обласну організацію "Слуги Народу"

19.07.2022 21:15 Влада Актуально

Очільниця партії "Слуга Народу" Олена Шуляк своїм розпорядженням достроково припинила повноваження Миколи Тищенка як очільника Закарпатської обласної організації партії.

Очільниця партії

Про це повідомили на Facebook-сторінці "СН".

Як повідомляється, замість Тищенка тимчасово виконуватиме обов'язки Віктор Микита.

В "Слузі Народу" зазначили, що розпорядження ухвалено згідно зі статутом партії та погоджено з головою Політради Давидом Арахамією.

"Сьогодні в умовах повномасштабної війни з росією, партія має асоціюватися зі щоденною кропіткою роботою по допомозі фронту і укріпленню тилу, яку проводять тисячі членів нашої політичної команди, а не із публічними скандалами, сумнівними піар-акціями та сварками...", - зазначила Шуляк.

Віктор Микита повинен до 19 жовтня забезпечити проведення конференції Закарпатської обласної організації "Слуги Народу", на якій оберуть нового голову.

Тим часом Микита до проведення зборів період офіційно уповноважений представляти інтереси Закарпатської обласної організації у структурах юстиції для здійснення державної реєстрації змін до відомостей про організацію.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, У СБУ триває кадрова ревізія, вирішується питання про звільнення 28 посадовців - Президент (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Гороскоп на 3 лютого: який "сюрприз" чекає на знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Новий спосіб: у Міноборони пояснили, як вручатимуть повістки чоловікам