1. Новини Закарпаття
  2. >

Шмигаль назвав спосіб, як під час зими будуть підстраховувати роботу оплювальних систем

14.07.2022 12:06 Влада ВАЖЛИВО

Уряд виділив 1,4 млрд грн на закупівлю пересувних котелень, дизель-генераторів, систем очищення води й насосних станцій.

Уряд виділив 1,4 млрд грн на закупівлю пересувних котелень, дизель-генераторів, систем очищення води й насосних станцій.

У разі руйнування інфраструктури вони допоможуть забезпечити людей теплом і водою. 

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Ми розуміємо, що російська армія — це терористи, які свідомо знищують критичну інфраструктуру, об’єкти водо-, електро- й теплопостачання. Ми готуємося до всіх можливих сценаріїв», — підкреслив Денис Шмигаль.

Крім того, Уряд на виїзному засіданні в Чернігівській області створив Оперативний штаб із забезпечення країни будівельними матеріалами. 

«Штаб працюватиме по всій країні, а до його роботи будуть залучені представники всіх областей, будівельники, промисловість, урядовці. Наша мета — максимально швидка та ефективна відбудова пошкоджених об’єктів усієї інфраструктури, зокрема житла для українців», — наголосив Прем’єр-міністр.

Загалом Уряд вже розподілив по регіонах 2,3 млрд грн, аби терміново відновити критичну інфраструктуру. Як відзначив Прем’єр-міністр, зараз у 5 областях вже підготовлено технічну й проектну документацію для відбудови 1700 об’єктів.

Нагадаємо, фермерам: держава дасть гроші на теплиці і сади / ОФІЦІЙНО

Читайте на ГК:Apple Watch: чому варто придбати розумний годинник
Читайте на ГК:Цього місяця перед ними відкриються нові можливості: відомо, кому зі знаків Зодіаку пощастить у кар'єрі та фінансах
Читайте на ГК:Метеозалежним українцям буде непереливки: Землю накриє потужна магнітна буря