1. Новини Закарпаття
  2. >

Заступник голови Закарпатської ОВА розповів про нові можливості для розвитку регіону

13.07.2022 22:27 Влада ВАЖЛИВО

Про це йшлося під час наради з представниками Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, профільних міністерств, ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), нардепами та бізнесом.

Про це йшлося під час наради з представниками Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, профільних міністерств, ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), нардепами та бізнесом.

Створення, розвиток індустріальних парків, стимули й підтримка держави, прийняття відповідного законодавства – важливі аспекти, котрі сприяють діяльності бізнесу та підвищують економічний потенціал Закарпаття та України.

Про це сьогодні в Ужгороді на нараді із представниками Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, профільних міністерств, Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), народними депутатами, місцевим і релокованим бізнесом розповів заступник голови ОВА Василь Іванчо.

"Важливість та користь таких локацій очевидна не тільки для територіальних громад чи конкретного регіону, а й для країни. Тому на усіх рівнях працюємо над створенням вигідних та комфортних умов роботи", - зауважив Іванчо.

Зокрема, як повідомляється, йдеться про два ухвалені Верховною Радою законопроєкти, котрі передбачають звільнення резидентів від сплати ПДВ і ввізного мита при імпорті нового обладнання, податку на прибуток протягом десяти років у разі реінвестування.

За його словами, зараз недостатньо внести парк до реєстру, провести комунікації, необхідним є підготовка концепції, яка б зацікавила інвесторів.

"Ми вже маємо позитивний досвід індустріального парку «Соломоново», який уже роками функціонує на Закарпатті, приносить значні доходи і спрямовує кошти до бюджетів.Тепер, коли ми зареєстрували парк «Марамуреш», маємо шанс створити ще один такий кластер, котрий дозволить й надалі підвищувати привабливість регіону для інвесторів, створювати нові робочі місця, залучати надходження для розбудови краю", - розповів заступник голови Закарпатської ОВА.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, "Розвиток прикордонних територій": очільник Закарпатської ОВА домовився про економічну співпрацю з угорськими представниками 

Читайте на ГК:Такого люди не тямлять: на Закарпатті сезон ягід цьогоріч "дає жару"
Читайте на ГК:Які погодні сюрпризи чекають закарпатців на вихідних: відомо прогноз
Читайте на ГК:На Закарпатті лунали постріли: загін з собакою затримав двох чоловіків (ФОТО)