1. Головна
  2. >
  3. Влада

"Товариш Залужний нічого не знав, в Генштаб проникли вороги": стали відомі подробиці скандального закону

1451 Влада Україна

Стала відома причина через що військовозобов'язаним хотіли обмежити переміщення між областями.

"Товариш Залужний нічого не знав, в Генштаб проникли вороги": стали відомі подробиці скандального закону

Як повідомляє Інформаційне агенство УНІАН: Рішення щодо запровадження заборони на переміщення військовозобов'язаних в Україні без дозволу територіального центру комплектування та соціальної підтримки "проштовхнуло" угруповання воєнкомів без адекватного опрацювання юристами, тому текст документа такий "кострубатий".

Головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному сказали, що з документом все гаразд, і він його підписав, поділився в Telegram журналіст Юрій Романенко, посилаючись на відомості джерел з Генерального штабу ЗСУ. 

За його відомості, Залужного підставили його ж люди.

"...Підґрунтя скандалу виявилося дуже банальним. Близько місяця тому в Києві затримали співробітника ГШ, який у п'яному вигляді влаштував стрілянину в спальному районі столиці. Цей стрілець - головний юрист Генштабу, начальник юридичного управління. Після його зальоту в юруправлении почався розбрід та хитання", - поділився Романенко.

Журналіст додав, що цим скористалося угруповання, яке лобіювало схему з порядком контролю військовозобов'язаних.

"Ця угруповання кадровиків - тобто військкомів - проштовхнуло документ без адекватної опрацювання юристами... Навіщо проштовхнуло здогадайтеся самі... Фактично через інтриги лобістів однієї схеми та недопрацювання апарату ГШ, де мали відфільтрувати косяки, перш ніж давати на підпис, виник вселенський скандал... тобто, головкома реально підставили його ж люди", - підкреслив Романенко.

Нагадаємо, Зеленський назвав питання щодо дозволів на переміщення військовозобов'язаних "дрібною" помилкою.

Читайте також: