1. Новини Закарпаття
  2. >

"Формування нової військової школи": Арестович назвав основні завдання, які ЗСУ виконали в Лисичанську

04.07.2022 13:15 Влада Думка

ЗСУ вийшли з міста Лисичанськ Луганської області.

ЗСУ вийшли з міста Лисичанськ Луганської області.

В Генштабі назвали це "тактичним рішенням", щоб зберегти життя українським захисникам.

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович вважає операцію в Лисичанську успішною. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

"Пояснюю: оборона Лисичансько-Сєвєродонецької агломерації (СДЛ) – це успішна військова операція. Її головним завданням було:

скувати основні сили противника,завдати їм втрат,виграти час для постачання західного озброєння та вдосконалення другої лінії оборони,створити умови для наших наступальних дій на інших ділянках фронту.

Всі завдання операції - виконані: "Хімарси" тут, втрати у росіян жахливі, друга лінія оборони в готовності, ЗСУ веде контрнаступальні дії на трьох ділянках фронту: під Вугледаром, Запорізькому напрямку, Херсонському. Ще раз – росіяни на трьох (Харків, Ізюм, Бахмут) і ми на трьох. Місяць тому ми вели на одному-двох, а вони на п'яти", - написав Арестович.

А злам стереотипу – це дуже дорогого варте. Це – народження національної військової школи. Дебальцеве було відіграно складно, але вже у потрібному напрямку (зберегти людей), а СДЛ – взагалі на "добре" і це – у надзвичайно складних умовах. Дилему Кутузова дозволено у військовому мистецтві двісті років тому: зберегли армію - повернемо територію,не зберегли армію, не буде ні армії, ні території.

Джерело.

Нагадаємо,  Чи візьмуть російські війська Луганську та Донецьку області - Арестович оцінив шанси окупанті.