1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

В Україні суд заборонив "Партію Шарія"

16.06.2022 21:29 Влада

Самого ж Шарія, якого затримали в Іспанії, звинувачують у держзраді.

Самого ж Шарія, якого затримали в Іспанії, звинувачують у держзраді.

Як інформує Служба безпеки України, таке рішення прийняв Восьмий апеляційний адміністративний суд Львова. Він розглядав звернення, підготовлене на підставі Указу Президента, рішення РНБО та відповідного реагування СБУ на загрози національній безпеці.

Нагадаємо, у травні в Іспанії було затримано проросійського блогера Анатолія Шарія, якого СБУ підозрює у державній зраді, зокрема, у вчиненні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ст. 111 (Державна зрада)
  • ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

На переконання слідчих СБУ, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур.

Нагадаємо, ранше повідомлялося, що проросійські пропагандистські канали Анатолія Шарія на YouTube були заблоковані в Україні. Пізніше Іспанська поліція підтверджує затримання Шарія.

Читайте на ГК:На Заході водій автомобіля Daewoo Lanos збив 11-річну дівчинку (ФОТО)
Читайте на ГК:"4 мільйони у тумбочці!": поліцейські викрили двох мешканців, які переправляли через кордон ухилянтів (ФОТО)
Читайте на ГК:Нічна атака РФ: на Захід України летіло 16 "шахедів", є влучання