1. Новини Закарпаття
  2. >

Що робити з кредитами на забрані війною житло і авто: депутати підготували проєкт

14.06.2022 18:55 Влада

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 7441−1 про списання заборгованості за кредитами на майно, яке було знищено чи пошкоджене внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 7441−1 про списання заборгованості за кредитами на майно, яке було знищено чи пошкоджене внаслідок збройної агресії рф проти України.

Фізособи-позичальники кредитів на рухоме/нерухоме майно, яке через війну опинилося на тимчасово окупованій території або на території активних бойових дій, а також було пошкоджене чи знищене внаслідок воєнних дій, за наявності підтверджуючих документів можуть отримати у кредитора призупинення платежів по кредиту.

- «Замороження» кредиту (виплата основної суми кредиту, відсотків, комісій та інших платежів) для позичальників відбувається до моменту отримання позичальником державної компенсації за майно", — уточнив  перший заступник керівника комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

Увага, наразі це тільки законопроект. Рішення по його реалізації прийматиметься голосування у стінах ВР.

Нагадаємо, З переходом війни в Україні у затяжну криваву фазу, "діра" у бюджеті країни стає дедалі очевиднішою, зростання цін і та дефіцит на певні товари - відчутнішими, а перспективи - похмурішими. Про це йдеться у матеріалі "Ціновий шок та діра у бюджеті": Виживання України під час війни

Читайте на ГК:Тарифи на електроенергію можуть підвищити, незважаючи на війну: українцям пояснили, чому це добре
Читайте на ГК:Як зберегти холод та продукти в холодильнику при відключенні електроенергії
Читайте на ГК:"Масштабні звільнення чекають українців вже через місяць": з'ясувалося, хто масово втратить роботу і чому