1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Мукачеві зупинили повноваження депутатів ОПЗЖ

14.06.2022 13:09 Влада ВАЖЛИВО

Про це повідомляють у Мукачівській міськраді.

Про це повідомляють у Мукачівській міськраді.

Рішення Про призупинення на період дії воєнного стану повноважень депутатів ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ» прийнято одноголосно на черговій сесії міськради.

Це зроблено у зв’язку з введенням в дію Указом Президента України, рішення Ради національної безпеки та оборони України від 18 березня 2022 року «Щодо призупинення діяльності окремих політичних партій» та рішення суду про заборони партії.

«Вважати призупиненою на період дії воєнного стану будь-яку діяльність депутатів Мукачівської міської ради 8-го скликання, які обрані за виборчим списком ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ» в частині реалізації ними прав та обов’язків, передбачених Законами України «Про статус депутатів місцевих рад» та «Про місцеве самоврядування в Україні»», -йдеться у рішенні сесії.

Наразі в законордавстві немає визначення "призупинення діяльності депутатів місцевих рад". Можливе припинення повноважень у зв'язку з вичерпними підставами, чітко зазначеними нормативними актами. Разом з тим, рішення, яке не грунтується на законодавстві, підтримали 31 (із 34) депутат Мукачівської громади.

Нагадаємо, як біженцям з України фартить із пошуком роботи в Угорщині

Читайте на ГК:У Мукачеві п'яний в "зюзю" керманич порушив ПДР: драгер "шаленів" від показників (ФОТО)
Читайте на ГК:Конфлікт між перехожими закінчився реанімацією: у Мукачеві затримали зловмисників, що жорстоко побили чоловіка (ФОТО)
Читайте на ГК:“Це була б миттєва смерть”: 128 бригада застосувала нову тактику проти росіян (ФОТО)