1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Що відомо про нового голову Берегівської РВА

23.05.2022 12:35 Влада Ексклюзив Голос Карпат

У п’ятницю ЗМІ повідомили про призначення Президентом України Матія Віталія Омеляновича головою Берегівської районної військової адміністрації.

У п’ятницю ЗМІ повідомили про призначення Президентом України Матія Віталія Омеляновича головою Берегівської районної військової адміністрації.

Що відомо про нового очільника Берегівщини?

Народився у Волівці 10 січня 1979 року, йому всього 43. Одружений – дружина Ярослава Юріївна, працює завідуючою бактереологічної лабараторії Берегівської міської лікарні. Разом виховують 14-літнього сина Андрія.

Із майбутньою дружиною познайомилися в місті над Верке, закохалися, одружилися. Так 21-річний юнак з Верховини опинився в угорському райцентрі.

А трудову діяльність після успішного завершення навчання в Мукачівському технологічному інституті розпочинав як менеджер ПП “С.Е.Л”. У липні 2002 року запросили на посаду спеціаліста І категорії відділу з питань туризму, рекреації та інвестицій Берегівської РДА. Через рік уже працював  спеціалістом управління економіки, того ж року став завідувачем відділу організаційної та кадрової роботи, який очолив у 2010-му. До 2014-го одночасно виконував і обов’язки заступника керівника апарату адміністрації. У 2014 призначили першим заступником голови РДА, де трудився до цього часу.

Вільні від роботи години, яких не так і багато, повністю віддає сім’ї, полюбляє разом із дружиною та сином мандрувати по Закарпаттю, відвідувати його мальовничі куточки.

З настанням війни вихідних та вільних хвилин в очільника РВА стало ще менше. Проте, Віталій Матій не нарікає.

“Час такий – треба бути у вирі подій, готовим до будь-яких несподіванок,”- каже Голосу Карпат молодий голова.

І він успішно тримає цю позицію.   

Нагадаємо, до уваги переселенців: будьте обережними на ринках, - пильними в супермаркетах

Читайте на ГК:“Мама хоче закрити його від усього світу”: на Закарпатті на світ з'явилося “дитинча” з обличчям у формі серця (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Важка втрата для кожного: 46-річний закарпатець приєднався до лав “Небесного війська” (ФОТО)
Читайте на ГК:“Щоб ми мали можливість жити”: ще один закарпатець відправиться в останню земну путь (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська