1. Новини Закарпаття
  2. >

Зеленський розповів, коли закінчиться війна

02.05.2022 13:48 Влада

Якщо віддати землю Росії, то вона на цьому не зупиниться, як і не зупинилася після захоплення Криму, підкреслив президент.

Якщо віддати землю Росії, то вона на цьому не зупиниться, як і не зупинилася після захоплення Криму, підкреслив президент.

Війна проти Росії закінчиться, коли переможе Україна. Про це у неділю, 1 травня, в інтерв'ю грецькому виданню EPT News заявив президент України Володимир Зеленський, інформував Кореспондент. Він заявив про готовність відновлення територіальної цілісності країни. При цьому президент наголосив, що заради миру він не готовий змінити кордони України. 

"Ми готові відновити нашу територіальну цілісність. Інакше, якщо ми готові поступитися частиною землі Росії - тоді всі ці люди загинули дарма. Тоді чому вони загинули?" – сказав глава держави.

 Він також підкреслив, що, якщо віддати землю Росії, то вона на цьому не зупиниться, як і не зупинилася після захоплення Криму. 

"А потім просто дайте їм час відпочити перед новою атакою через 2-3 роки. Ми не погоджуємося з цим", - додав президент. 

Також в інтерв'ю президент наголосив, що після застосування фосфорних боєприпасів Росія здатна застосувати й інше заборонене озброєння. 

"Я вважаю, що після випадків застосування забороненої зброї, так званих фосфорних бомб, як це було в центрі Харкова, у Маріуполі, на півдні нашої держави, на околицях Запоріжжя, Донецька, Луганська, можна припустити, що Росія здатна використовувати й інші види забороненого зброї", - наголосив президент України.

Нагадаємо, Кремль ухвалив рішення про напад на Молдову – The Times.

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Новий законопроєкт про мобілізацію: Данілов зробив гучну заяву
Читайте на ГК:Потрібно знати: з якого віку забирають чоловіків до ЗСУ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська