Сума грошової допомоги безробітним не може перевищувати розміру півтори мінімальної заробітної плати.

Парламент спростив умови отримання статусу безробітного і призначення допомоги з безробіття під час воєнного стану і протягом 180 днів після його припинення. Про це повідомляє сайт Ради. Закон №7275 про зміни в питаннях соціального страхування на випадок безробіття в період воєнного стану було прийнято загалом 296 голосами.
На час дії воєнного стану і протягом 180 календарних днів після його припинення або скасування:
допомога з безробіття призначається з першого дня надання статусу безробітного;
виплата допомоги з безробіття може здійснюватися без особистого відвідування територіального органу виконавчої влади, за умови підтвердження наміру перебування в статусі безробітного не рідше, ніж один раз на 30 календарних днів, будь-якими засобами комунікації, у тому числі електронно;
призначення допомоги з безробіття внутрішньо переміщеним особам, які не мають відповідних документів, здійснюється на підставі наявних у держреєстрах відомостей. Сума допомоги не може перевищувати розміру півтори мінімальної заробітної плати.
Крім того, закон передбачає розширення фінансування програм з надання допомоги підприємствам – за часткового безробіття, до 741 млн гривень; громадянам – для організації власної справи, до 300 млн гривень.
Нагадаємо, Кожен шостий в Україні став вимушеним переселенцем – МОМ.
Читайте на ГК:Хотіли до Словаччини: на Закарпатті спіймали групу чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордонЧитайте на ГК:Комендантська година на Новий рік в Україні: які правила діятимуть в областях
Читайте на ГК:На Закарпатті фіксують черги у чотирьох КПП зі Словаччиною та Угорщиною