1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Влада Мукачева спрямувала 3 мільйони гривень з міського бюджету на потреби українських військових

05.04.2022 12:32 Влада

Допомога захисникам та сім’ям полеглих Героїв, перейменування вулиць назви яких пов’язані з росією, - про ці та інші важливі рішення йшлося на засіданні виконавчого комітету.

Допомога захисникам та сім’ям полеглих Героїв, перейменування вулиць назви яких пов’язані з росією, - про ці та інші важливі рішення йшлося на засіданні виконавчого комітету.

Три мільйони гривень з бюджету Мукачева спрямували на потреби захисників. Від 7-ми до 8-ми мільйонів планують виділяти для військових щомісяця, - про це повідомив міський голова Андрій Балога під час позачергового засідання виконавчого комітету.

У березні для 128-ої гірсько-штурмової Закарпатської бригади працівники бюджетної сфери Мукачівської міськради переказали 8 мільйонів гривень. Допомагатиме місто пораненим бійцям та родинам загиблих захисників. Сім’ям полеглих Героїв виплатять по 100 тисяч гривень, для 8-ми родин вже перерахували гроші. Серед важливих рішень виконкому — перейменування вулиць міста, назви яких пов’язані з росією, виділення 150 тисяч гривень на потреби міських дитбудинків, які стали прихистиком для дітей із сиротинців інших областей та 5 мільйонів гривень для ОСББ.

Нагадаємо, в Ужгороді вимушеним переселенцям видали понад 67,5 тисяч талонів для безкоштовного харчування

Читайте на ГК:Мукачево виділило ще 100 мільйонів на ЗСУ: депутати одноголосно прийняли рішення (ФОТО)
Читайте на ГК:Біль у серці та сльози на очах: закарпатців сколихнула трагічна звістка з фронту (ФОТО)
Читайте на ГК:Осиротіли син та дочка: в останню земну путь провели Героя з Мукачева (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська