1. Новини Закарпаття
  2. >

Україна хоче мати можливість у разі загрози мобілізувати мільйон резервістів – Арахамія

31.03.2022 09:23 Влада

Пропозиції України щодо гарантій безпеки на переговорах передбачають концепцію "укріпленого імунітету", яка дає можливість швидко мобілізувати до мільйона резервістів у разі воєнної загрози.

Пропозиції України щодо гарантій безпеки на переговорах передбачають концепцію

Про це повідомив очільник української делегації Давид Арахамія в інтерв’ю українським телеканалам.

За словами Арахамії, Україна консультувалася з ізраїльськими експертами, які висловили думку, що нашій країні "найбільше підходить концепція так званого укріпленого імунітету".

Він підкреслив, що Україна не збирається ні на кого нападати, але повинна мати можливість себе якісно захистити, для чого потрібне відповідне оборонне озброєння.

"І окрім цього, можливість мобілізувати резервістів дуже швидко, як це зроблено у Швейцарії і в Ізраїлі. У нас зараз є для цього всі передумови. У нас є велика кількість територіальної оборони, сили національного спротиву.

І ми так бачимо: що буде армія і буде, умовно, ще мільйон людей, які кожного року один чи два рази на рік проходять навчання на полігонах. У них є зброя. Тут дискусійне питання – чи вони мають право зберігати цю зброю вдома, чи у спеціальній оружейній кімнаті неподалік.

І у разі агресії у нас ще плюс мільйон вже навчених солдатів. Але держава не витрачає кошти на їхнє утримання кожного місяця".

Нагадаємо, Не передбачив вторгнення РФ: у Франції звільняють голову розвідки – ЗМІ.

Читайте на ГК:Гороскоп на 10-11 лютого для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Вже цього року: війна в Україні завершиться переможним тріумфом та звільненням усіх територій
Читайте на ГК:Розрахунок натурою?: чоловік “вивалив” свій статевий орган на прилавок у магазині
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська