Суд у Львові обрав запобіжний захід Медведчуку - тримання під вартою.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.
Личаківський районний суд Львова обрав запобіжний захід - тримання під вартою Віктору Медведчуку.
18 березня слідчий суддя задовольнив клопотання слідчого ДБР про обрання запобіжного заходу у порядку, передбаченому ч. 6 ст. 193 Кримінального процесуального кодексу України, тобто за відсутності фігуранта.
Раніше слідчі ДБР та прокурори Офісу Генерального прокурора вжили заходів щодо міжнародного розшуку Віктора Медведчука.
Нагадаємо, народного депутата, голову політради партії «Опозиційна платформа – За життя», кума Путіна Віктора Медведчука підозрюють у державній зраді та сприянні діяльності терористичної організації.
Місце перебування фігуранта встановлюється.
Звертаємося до українців які перебувають на території держави та за її межами, у разі наявної інформації про можливе місце перебування Віктора Медведчука, просимо негайно повідомляти до ДБР на електронну адресу inform.dbr@gmail.com та за телефоном +38 (044) 356 40 00 (додатковий 21 10).
Нагадаємо, два дні тому у ЗМІ з’явилася інформація, що яхту Медведчука Royal Romance заарештували в Хорватії.
Читайте також:
- Найстрашніші побоювання підтвердилися: повідомили про загибель ще одного закарпатця
- Не ТЦК та СП: в Україні почали штрафувати за одне з популярних порушень цього сезону
- Масовий мор птиці жахає: на Закарпатті в одному з районів забили на сполох. Що діється із курми?
- Стягнули з нього штани й реготали: Фейсбук розривають ганебні кадри в одному з міст України. Що сталось? (ВІДЕО)
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber

В ОДА підтвердили приїзд на Закарпаття Джефрі Паєт...
Інформацію про приїзд Надзвичайного і По...
20.07.2015 11:29 3341 2 Суспільство

Приїзд посла Паєта до Закарпаття не є випадковим –...
Відомий Ужгородський політолог та прорек...
20.07.2015 18:03 3470 1 Аналітика

У Закарпатській ОДА розпочалась зустріч із послом ...
У ці хвилини у залі нарад Закарпатської ...
21.07.2015 11:31 3509 0 Влада