1. Новини Закарпаття
  2. >

Під час війни - не місце політичним іграм. До політики повернемось після перемоги!, - Закарпатття ЗА Майбутнє

14.03.2022 15:34 Влада

Про це повідомили на сторінці Закарпаття ЗА Майбутнє у мережі Фейсбук.

Зважаючи на останні заяви деяких політиків нашого краю, які замість того, щоб працювати, вирішили вести політичну війну у соцмережах,- хочемо зазначити наступне:

Усі депутати фракції «За Майбутнє» у Закарпатській обласній раді на місці і працюють у посиленому режимі. Василь Іванчо – заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації, знаходиться на робочому місці майже цілодобово, вирішуючи ряд економічних, гуманітарних та стратегічних питань для нашої області, яка наразі стала укриттям для десятків тисяч переселенців з усієї країни. Олександр Ледида, Олександр Антал, Василь Федурцьо - усі свої сили спрямували на гуманітарний фронт, щодня відправляючи тонни продуктів першої необхідності, пального, автомобілів на передову та тим, хто цього потребує. Кожен з них, у міру своїх можливостей, прихистив десятки тимчасово переміщених осіб, які втекли від обстрілів та бомбардувань російських військових. Василь Якубець наразі несе службу в територіальній обороні області.

Уся депутатська група нашої фракції єдина у своїх поглядах, - військове вторгнення російської федерації - злочин не тільки проти України, а й проти демократичного суспільства всього світу! Усі депутати фракції «За майбутнє» єдині у своїх діях – кожен повинен допомагати у цей непростий час, - допомагати військовим, волонтерам, громадянам, країні! І за необхідності - захищати свою землю зі зброєю в руках від російського загарбника! Якщо ми про це не говоримо, як дехто, на кожному кроці – це не означає, що ми осторонь подій! Адже сторонньої чи споглядаючої позиції на війні не буває!

Переводити стрілки і питати, чому нема офіційних заяв від «команди» критиків, чому вони самі продовжують тісну співпрацю із представниками проросійських сил, фінансуванням яких самі і займаються, чому несуть політичний розбрат у час, коли так необхідно об’єднуватись і ставати на захист нашої країни – не будемо. Повертаємось до роботи. Час, Бог, а в додаток і війна – все розставить на свої місця!

Слава Україні! 

З вірою у нашу перемогу, депутати фракції «За Майбутнє» у Закарпатській обласній раді, - йдеться у дописі.

Нагадаємо, На Закарпатті до війська призвали майже 4 тисячі переселенців.

Читайте на ГК:Як очистити кеш Telegram без втрати важливих даних: поради фахівців
Читайте на ГК:Буде цікаво, як місцевим так і туристам: в одній з туристичних родзинок Закарпаття з'явилася цікава фото-локація (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатському посадовцю загрожує до 8 років тюрми: відомо, що накоїв (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська