1. Новини Закарпаття
  2. >

“Військовослужбовцям по 100 000 грн щомісячно”: Денис Шмигаль про об’єднаних українців та підвищені виплати військовим (ВІДЕО)

28.02.2022 20:49 0 Влада

Весь український народ постав на боротьбу усі допомагають хто як може та хто чим може, цивільні українці зараз в режимі "все для фронту - все для перемоги".

Як стало відомо, українські військовослужбовці отримують 100 000 грн на місяць. Такі виплати будуть до закінчення війни.

Відповідне рішення прийнято сьогодні, 28 лютого, Кабінетом міністрів України на виконання Указів Президента.

Відтак, в умовах воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліцейським, виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 000 грн в розрахунку на місяць.

Військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують проведення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів розмір додаткової винагороди збільшується до 100 000 грн в розрахунку на місяць, пропорційно часу участі у таких діях та заходах.

Сім’ям наших військовослужбовців, які загинули у цій війні, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 млн грн, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів.

«Ми будемо платити нашим військовослужбовцям, які тримають в руках зброю, по сто тисяч гривень на місяць. Не для того, щоб нам сказали: «дякую». А для того, щоб вони знали, що країна їм точно вдячна. І так буде до тих пір, поки не закінчиться ця війна», – сказав Президент України Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Зеленський підписав заявку на членство України в ЄС.

Читайте на ГК:Скільки може заробляти логопед у Закарпатській області?
Читайте на ГК:Як спонукати школярів вивчати польську мову: сучасні методи, інтерактивні підходи та поради для репетиторів
Читайте на ГК:Де чоловікам найчастіше роздають повістки: військком дав чітку відповідь
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська