1. Новини Закарпаття
  2. >

У бізнесу, який буде наживатися на біді, законно вилучатимуть майно, - Закарпатська ОДА

26.02.2022 11:35 Влада ВАЖЛИВО

Ті, хто буде безпідставно підвищувати ціни на продукти харчування та на проживання, будуть на цьому заробляти, позбудуться свого майна.

Ті, хто буде безпідставно підвищувати ціни на продукти харчування та на проживання, будуть на цьому заробляти, позбудуться свого майна.

Про це сьогодні на брифінгу офіційно заявив Віктор Микита, голова Закарпатської обласної військової адміністрації, повідомив Заголовок.

«Можете опублікувати мою заяву. Ті, хто буде безпідставно підвищувати ціни на продукти харчування, щодо проживання і буде на цьому заробляти, відповідно до закону України про воєнний стан, відповідно до тих можливостей і прав, якими я наділений і на підставі мого розпорядження це майно буде вилучатися і буде передаватися тим громадянам і військовослужбовцям», - заявив Віктор Микита.

Поки що влада просить з розумінням поставитися до ситуації і не наживатися на біді. Але у разі чого готова діяти оперативно і за законами воєнного стану.

«Підвищення цін продукти - це біда, одні люди допомагають, а інші наживаються,- зазначив на брифінгу міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. -  Віддайте без усяких націнок ці продукти, щоб люди могли харчуватися. Зараз до нас багато телефонують, говорять про непосильні ціни за проживання. Віднесіться по-людськи до людей».

За словами Б.Андріїва, міська рада звернулася до бізнесу з проханням діяти чесно. Але складатиме списки тих, хто буде порушувати правила.

Нагадаємо, Кабмін визначив, як оформлюватимуться та розподілятимуться гуманітарні вантажі на кордоні.

Читайте на ГК:Кадрові перестановки між представниками влади на Закарпатті: відомо хто з ким планує "помінятись кріслами" (ФОТО)
Читайте на ГК:Почули не те, задля чого зібрались: як відбувались громадські слухання у Тур'я-Реметівській громаді з метою встановлення ВЕС на гірській полонині?
Читайте на ГК:За премії до в'язниці: на Закарпатті жінку засудили за заволодіння бюджетними коштами, які вона "виводила" у вигляді премій
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська