1. Новини Закарпаття
  2. >

Зеленський оголосив податкові канікули в Україні: що це означає

23.02.2022 10:08 Влада

Програма економічного патріотизму має стати додатковими стимулами для локалізації українського виробництва.

Програма економічного патріотизму має стати додатковими стимулами для локалізації українського виробництва.

Президент України Володимир Зеленський оголосив запровадження податкових канікул у країні. Про це у вівторок, 22 лютого, президент заявив у відеозверненні до українців. Він анонсував запуск країни програми "економічного патріотизму". Вона включає зниження податкового навантаження на бізнес та зменшення перевірок. 

"Цільові програми підтримки окремих галузей. Зменшення податкового навантаження на бізнес та обмеження перевірок. Це стимули для залучення коштів населення в бізнес та банківську систему. Зниження ПДВ на бензин та дизель. Це дозволить знизити ціни на заправках. Наша мета – набуття економічної незалежності. Особливо в енергетиці", - сказав він. 

За його словами, "зараз усім українським політикам час бути державними діячами. Відкинути свої амбіції заради нашої України". 

"Перед записом цього відео я зустрівся з лідерами всіх парламентських фракцій та груп. Усі розуміють, що сьогодні в парламенті нам потрібна оборонна коаліція. Єдність, швидке та важливе рішення для економічної стійкості та обороноздатності нашої держави. Сьогодні всі політики та партії одного кольору – синьо-жовтого", - зазначив він. 

Завтра, за його словами, у нього буде зустріч із ТОП-50 великого бізнесу. 

"Всі вони мають залишитися в Україні. Їхні підприємства знаходяться на українській землі. Яку захищають наші військові. Отже, і бізнес має захищати нашу економіку, фінанси, створювати робочі місця. Піднімати та зміцнювати Україну. Разом. Кожен на своєму фронті", - сказав  президент.

Нагадаємо, Зеленський оголосив про призов резервістів.

Читайте на ГК:Почули не те, задля чого зібрались: як відбувались громадські слухання у Тур'я-Реметівській громаді з метою встановлення ВЕС на гірській полонині?
Читайте на ГК:Із Закарпаття до Чехії курсуватиме новий потяг: перший рейс запустять уже в березні
Читайте на ГК:Масштабний зсув ґрунту на Закарпатті й каменепад із вершини: в одному з районів природа мстить людям уже не вперше
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська