1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Відомо, скільки коштів виконком у Мукачеві витратить на просування в соцмережах цьогоріч (ДОКУМЕНТ)

05.02.2022 14:35 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Виконавчий комітет Мукачівської міськради уклав договір щодо послуг з просування публікацій у соціальних мережах Fасевоок та Іnstagram.

Виконавчий комітет Мукачівської міськради уклав договір щодо послуг з просування публікацій у соціальних мережах Fасевоок та Іnstagram.

Йдеться про закупівлю без використання електронної системи (це неконкурентна процедура закупівлі, яка відбувається поза системою Prozorro з обов'язковою публікацією в системі основної інформації про проведену закупівлю у формі звіту - ред.), а саме договір за її результатами № 51 від 24 січня 2022 року.

Згідно із цим договором,Виконавчий комітет Мукачівської міської ради, в особі мера А. В. Балоги, що дiє на пiдставi Закону України про місцеве в Україні (Замовник), з однієї сторони та фізична особа-підприємець Ірина Володимирiвна Доля (Виконавець) з іншої сторони, разом уклали договір про надання протягом року  послуг у сфері глобальних мереж, а саме –  послуг з просування публікацій у соціальних мережах Fасевоок та Іnstagram вартістю 49 тис 200 грн.

(Слід звернути увагу на те, що в тексті договору, вказано 2021 рік, вочевидь – це опечатка. Адже, аналогічну послугу в минулому році виконував згідно з договором №77 від 11 квітня 2021 року ФОП  Савицький Володимир Тарасович. Вартість послуг 45 тис грн., – ред.).

Згідно з описом окремої частини або частин предмета закупівлі на порталі держзакупівель Рrozorro, строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 січня 2022  —  31 грудня 2022 року. Тобто, просування контенту міськради у соцмережах вартуватиме громаді Мукачева 4 тис 100 грн на місяць.

До уваги читачів ГОЛОСУ КАРПАТ публікуємо текст згаданого договору № 51 від 24 січня поточного року.


Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше,  забезпечення блог-турів і просування в ФБ та Інстаграм: куди йдуть десятки тисяч коштів громади Мукачева

Читайте на ГК:Осиротіли син та дочка: в останню земну путь провели Героя з Мукачева (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Біль і смуток поселився в серцях: Закарпаття попрощалося з полеглим захисником (ФОТО)
Читайте на ГК:До уваги автомобілістів: у Мукачеві ускладнений проїзд
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська