1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Депутати Берегівської міської ОТГ збираються на позачергову сесію

04.02.2022 13:45 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Засідання обіцяє бути гарячим – депутати налаштовані рішуче.

Засідання обіцяє бути гарячим – депутати налаштовані рішуче.

Позачергову сесію ініціювали 13 народних обранців. Згідно з розпорядженням міського голови вона відбудеться 8 лютого.

Активістів насамперед схвилювала звістка про відкриття кримінального провадження проти ТзОВ “Берег Вертикал”, яке займається утилізацією сміття. Голос Карпат уже писав, що фірма завдала шкоди довкіллю на суму майже 60 мільйонів гривень, вийшовши за виділені межі земельної ділянки для зберігання побутових відходів. Тепер на майно товариства можуть накласти арешт і нікому буде вивозити сміття з терииторії громади. Тому депутати й хочуть обговорити це питання і спільно знайти компромісне вирішення проблеми.

Іншим питанням порядку денного позачергової  сесії пропупонується розглянути стан вуличного освітлення, адже на сьогодні майже половина дорожніх артерій міста перебуває в пітьмі.

“3-го  лютого мав відбутися тендер на визначення підприємства, яке б займалося обслуговуванням вуличного освітлення,- каже Голосу Карпат секретар міської ради Людмила Токар.- Але, на жаль, до нас не поступило жодної заявки. А без цієї процедури, передбаченої законом, не можливо забезпечити якісне освітлення всіх вулиць.”

Третім питанням для обговорення виноситься критичний стан автомобільних доріг у територіальній громаді. Депутати неодноразово зверталися до керівництва відповідної Закарпатської служби та Автодору, обласної держадміністрації із проханням  виправити нинішню плачевну ситуацію, але, як кажуть, віз і нині там.

“Тому вважаємо слід вжити більш радикальних заходів,”- ділиться з Голосом Карпат народний обранець Микола Іванюк, один з підписантів звернення про необхідність проведення позачергової сесії. Крім нього, документ завірили Володимир Гулянич, Олександр Куценко, Володимир та Іван Маргітичі, Максим Зитар, Наталія Граб, Кароліна Дорчі, Віталій Антіпов та інші.

Отож, засідання 8 лютого обіцяє бути гарячим – депутати налаштовані рішуче.    

Нагадаємо, "Залишались незмінними з 2018-го": в Ужгороді встановили нові тарифи на вивіз сміття

Читайте на ГК:“На секретні місця "не водять" нікого”: ще в одному з районів розпочався грибний бум (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті накрили організатора, який переправляв чоловіків через кордон (ФОТО)
Читайте на ГК:Американські "вампіри" атакують жителів Закарпаття: що це за істоти? (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська