1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Керівництво області перебуває з робочою поїздкою в Угорщині

04.02.2022 10:15 Влада

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита перебуває у запланованому відрядженні в Угорщині. Очільник краю з робочою поїздкою відвідав колег зі Саболч-Сатмар-Березької області.

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита перебуває у запланованому відрядженні в Угорщині. Очільник краю з робочою поїздкою відвідав колег зі Саболч-Сатмар-Березької області.

Про це інформують у Закарпатській ОДА.

«Це моє перше закордонне відрядження, метою якого є зміцнення наших зв’язків з угорським прикордонним регіоном-партнером та особисте знайомство з колегами. Окрім цього, важливе і налагодження безпосередньої комунікації з представниками Урядової адміністрації Саболч-Сатмар-Березької області, що сприятиме подальшій спільній ефективній роботі в інтересах наших громад», — прокоментував Віктор Микита.

Робоча поїздка розпочалася зі спілкування голови облдержадміністрації з Віцеконсулом Консульства України в Ніредьгазі Ласло Бабіком.

«Ми системно співпрацюємо з нашим Консульством за низкою важливих для наших громадян питань. Під час зустрічі обговорили оптимізацію спільної роботи та вдосконалення механізму співпраці й двосторонньої комунікації. Саболч-Сатмар-Березька область має найчисленнішу українську громаду, переважна більшість якої — закарпатці. Тож наше ефективне співробітництво у сучасних реаліях є критично важливим», — підкреслив Віктор Микита.

У межах візиту також заплановано зустріч з місцевою українською громадою, яка представляє місцеве самоврядування українців у Ніредьгазі.

Нагадаємо, у мережі показали якою була площа Кирила і Мефодія в Ужгороді без храму (ФОТОФАКТ)

Читайте на ГК:Голлівудську зірку Жана-Клода Ван Дамма неочікувано побачили на Закарпатті (ФОТО)
Читайте на ГК:“Та бо вона вобще висить”: відомо, куди поспішали поліцейські з сиренами в Ужгороді (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Кожен символ як оберіг: художниця із Закарпаття створює шеврони та маски-обереги для захисників (ВІДЕО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська